RED LED Wall Outdoor, nástenný svetelný box, vonkajší panel, textilná jednostranná potlač

Výrobca: Superstany
Kód produktu: RED LED WALL Outdoor
Dostupnosť: do 10 dní
Rozmer: *

Prihláste sa pre zobrazenie ceny

Superstany
  • Doživotná záruka u niektorých výrobkov
  • Grafické spracovanie, tlač a výroba
  • Vyrobené a navrhované v EU a GB
  • Nové riešenia a nenáročná preprava

Jednoduchý a ľahko staviteľný, svetelný LED reklamný nosič, svetelná reklama, ktorá sa umiestni na stenu alebo na strop. Grafika je z textilu natiahnutá na ALU konštrukciu vhodné na vonkajšie použitie.

Montáž nevyžaduje takmer žiadne nástroje ani zaučenie personálu, vysokoefektívne led osvetlenie je integrované v systéme, textil je potlačený ekologicky a bezúdržbovo, naviac prateľný v práčke. Vizibilita je neskutočná, keď sa rozsvietia všetky LED svetlá.

Vhodný na OUTDOOR ako označenie predajne, svetelná reklama, svetelný box, označenie firmy, prevádzky, alebo ak treba večerný brand, do nákupných centier, na označenie hotela, kaviarne, alebo niekde potrebujete spraviť navigáciu. Máte tmavé miesto, ktoré potrebuje označiť fastfood drive in? Večer vás nenájdu zákazníci? Celopotlačený design zatraktívni produkty, služby.... alebo priestory, ktoré treba oživiť fotografiou. 

Materiál: Celohliníkový rám s možnosťou osadenia na stenu / strop, ľahko montovateľná konštrukcia / OUTDOOR prevedenie - zalievané elektrické časti silikónom / Textil Outdoor Backlight.

TLAČ: sublimácia, jednostranná vymeniteľná grafika

ROZMERY rámov:

100 x 100 cm
100 x 200 cm
100 x 293 cm