RED NAVI textilná mini stena, 0,6 x 1,2M, oceľová základňa na kolieskach, celopotlač

Výrobca: Superstany
Kód produktu: RED NAVI
Dostupnosť: do 10 dní

Prihláste sa pre zobrazenie ceny

Superstany
  • Doživotná záruka u niektorých výrobkov
  • Grafické spracovanie, tlač a výroba
  • Vyrobené a navrhované v EU a GB
  • Nové riešenia a nenáročná preprava

Textilná mini stena RED NAVI je navigačná exteriérová tabuľka, nazývaná aj Áčkový stojan s elegantnou základňou. Zákazníkom ponúka skvelú alternatívu k tradičným vonkajším nápisom, ktoré sa zvyčajne spoliehajú na stabilitu vody alebo piesku.

RED NAVI je súčasťou rodiny textilných stien s rovnakými vlastnosťami - bez použitia náradia, je vyrobený z ocele s čiernym práškovým nástrekom, vďaka čomu je pevný a veľmi odolný v outdoore. Je ideálny pre exponované vonkajšie pozície alebo pre veľké množstvo pohybu a manipuláciu.

 
ROZMERY
Výška = 1,2M
Šírka steny = 60cm, obojstranná textilná prateľná grafika so zipsom.
Oceľový rám 32 mm s pevnou oceľovou základňou, ktorá zaberá pôdorys 800 mm x 420 mm, vďaka čomu je veľmi stabilný.
 

Ideálne na použitie na tvrdých povrchoch alebo mäkkom teréne, pretože základňa má predvŕtané otvory, ktoré umožňujú jeho upevnenie pomocou kolíkov na tráve ( súčasťou balenia ), teréne alebo tvrdom piesku, aby sa zabezpečila extra stabilita.
 
Obojstranná textilná grafika s napínaním je žiarivá bez ohľadu na počasie, ľahko sa nasadzuje a keď sa prevlečie cez rám je na základni zaistená pomocou zipsu. Látka je prateľná v práčke na 30°C, je oteruvzdorná a je s ňou veľmi jednoduchá manipulácia.
 
Základňa s kolieskami má praktický otvor na ruku pre ľahké nasadenie, manévrovateľnosť a pohyb.
 
POUŽITIE: Ideálny pre značenie na čerpacej stanici, v maloobchodných prevádzkach, v kaviarňach a reštauráciach. Môže mať využitie navigačnej tabuľky na eventoch, podujatiach a dňoch otvorených dverí na hľadanie ciest a vstupov do budovy.
 
Možné je aj využitie v interiéri.