Ihlanový stan ONE 10m (bez potlače)

Kód produktu: ihlan-one10m
Dostupnosť: do 3-4 týždňov
Potlač: *


Prihláste sa pre zobrazenie ceny

  • Doživotná záruka u niektorých výrobkov
  • Grafické spracovanie, tlač a výroba
  • Vyrobené a navrhované v EU a GB
  • Nové riešenia a nenáročná preprava

Párty stany typu IHLAN sú postavené samostatne alebo v skupinách a môžu slúžiť ako priestory pre prezentáciu výrobkov a služieb alebo pre spoločenské a športové udalosti. Konštrukcia sa vyznačuje svojou jednoduchosťou, je veľmi ľahko zostaviteľná. Stany sa skladajú so skladacej Alu podpery a textilnej strechy v tvare šesťbokého ihlanu. Tuhosť konštrukcie zaisťujú kotviace kolíky a napínacie račne.

Ihlanové stany je možné dodať v troch typoch strešného opláštenia:
- Prevedenie s jednou podperou (stan ONE)
- Prevedenie s dvoma podperami (stan TWO)
- Prevedenie s tromi podperami (stan THREE) KONŠTRUKCIA

Nosná konštrukcia stanov je vyrobená zo špeciálnej podpery z profilov zliatiny hliníka ( 50 × 80 mm s dvoma drážkami , 70 × 130 mm so štyrmi drážkami ) a oceľových spojok . Všetky diely konštrukcie sú povrchovo upravené, hliníkové profily eloxovaním, oceľové diely zinkovaním. Vlastné opláštenie je vyrábané z lakovaných nánosovaných polyesterových tkanín tzv autoplachtoviny, ktoré sa vyznačujú vysokou pevnosťou a sú úplne odolné proti poveternostným a dažďovým vplyvom.

Strešné opláštenie možno vybaviť bočnicami. Farebné prevedenie opláštenia možno špecifikovať podľa aktuálnych farebných vzorkovníkov.

Možnosť dodania opláštenie s potlačou podľa návrhov zákazníka.
Jednotlivé bočné a čelné diely môžu byť vybavené oknami zo špeciálnej mrazuvzdorné fólie.
Životnosť opláštenie cca 10rokov.
Životnosť konštrukcie min . 30 rokov.

POTLAČENIE STANU
Najväčšou prednosťou našich stanov je možnosť je potlačiť ľubovoľnú fotkou alebo grafikou a zhotoviť tak veľmi praktický reklamný nosič . Vaše logo umiestnené na prístrešku potom nie je možné prehliadnuť . Ľahko tak upútate vášho zákazníka . Spôsob potlače je určený presne podľa Vašich potrieb .

NÁHRADNÉ DIELY / SERVIS
Ku každému modelu stanu je možné si dokúpiť veľkú radu doplnkov, ktoré Vám pomôžu Váš stan pripraviť presne podľa Vašich požiadaviek . Medzi doplnky stanov patria rôzne typy bočníc , kotviace prvky a závažia , osvetlenie, nábytok, transportné tašky atď
Pre montáž doplnkov tiež nie je potrebné žiadne náradie. Pri správnom používaní stanu je jeho životnosť veľmi dlhá. Pokiaľ sa ale stan pri používaní poškodí, sme schopní ho opraviť, alebo Vám dodať potrebný náhradný diel.